Happy Eid

جشنواره عیدانه چارتیکس

چارتیکس

ضمن تشکر از شکیبایی شما همراهان گرامی، اختلالی که سمت دیتاسنتر آسیاتک از ساعت 11:32 بوجود آمده بود در ساعت 12:16 برطرف شده است. هم اکنون چارتیکس در دسترس قرار دارد!

Happy Eid

                                                   جشنواره عیدانه  چارتیکس

چارتیکس

نمودار آنلاین پیشرفته

دستورالعمل های مهم

نکاتی که قبل از استفاده از وبسایت چارتیکس باید در نظر داشته باشید

در صورتی که مشکل بروزرسانی قیمت در نمودار دارید، باید توجه داشته باشید که ساعت، تاریخ و منطقه زمانی سیستم شما بر اساس زمان تهران باشد.
این مشکل در ویندوز 7 رایج است.

1- از یک مرورگر بروز مانند گوگل کروم، فایرفاکس یا مایکروسافت اج (Edge) روی کامپیوتر، موبایل یا تبلت خود استفاده کنید. مرورگرهایی مانند اپرا و سافاری سازگاری مناسبی با چارتیکس ندارند.

3- تاریخ میلادی و ساعت کامپیوتر یا موبایل خود را به طور دقیق تنظیم کنید. در صورتی که تاریخ و ساعت دستگاه شما تنظیم نباشد، در مشاهده قیمت‌های صحیح و تغییرات قیمتی دچار مشکل خواهید شد.

2- مرورگرهای خود همیشه بروزرسانی کنید. چرا که چارتیکس از آخرین تکنولوژی‌های وب استفاده می‌کند و در صورتی که مرورگر شما بروز نباشد، ممکن است در کار با سایت دچار اختلال و مشکل شوید.

4- در زمان خرید اشتراک حتما فیلترشکن خود را خاموش کنید. در صورتی که فیلترشکن در زمان خرید اشتراک فعال باشد به احتمال بسیار زیاد پرداخت شما ناموفق خواهد بود.

دانلود و آپدیت مرورگر
تنظیم ساعت ویندوز
دانلود برنامه تنظیم خودکار ساعت سیستم

برنامه زیر رو دانلود و نصب کنید. این برنامه به طور خودکار تاریخ صحیح میلادی و ساعت ایران رو از اینترنت دریافت و برای شما تنظیم میکنه. همچنین اگر منطقه زمانی شما روی ایران تنظیم نشده می‌تونید تنظیمش کنید.
راهنمای برنامه هم از طریق لینک زیر قابل دریافت هست.

دانلود برنامه تنظیم ساعت

تنظیم ساعت در ویندوز 10
تنظیم ساعت در ویندوز 7

در صورتی که مشکل شما نیاز به پشتیبانی کارشناسان بخش فنی چارتیکس داشته باشد، ابتدا بایستی نرم افزار AnyDesk را از طریق دکمه مربوطه دانلود و نصب کرده و سپس کد اتصال به سیستم را به کارشناس مربوطه دهید تا مشکل شما به صورت از راه دور بررسی و مرتفع شود.